Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için telefon edebilir, satın almak için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Mağaza adresimize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ara

Bakım ve servis talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz
Destek Hattı : 0(232) 489 01 89
Destek Hattı : 0(232) 489 01 89

2006 yılından itibaren İzmir’de solunum hastalıklarının tedavisi alanında hizmet vermekte olan firmamız, 2013 yılı itibariyle İzmir’in Konak ilçesinde DA&YE Medikal olarak yoluna devam etmektedir.

DA&YE Medikal firmamız Göğüs Hastalıkları, Uyku Apnesi ve Solunum problemlerine yönelik olarak tedavi edici ve önleyici cihazların (Cpap, Auto Cpap, Bpap, Bpap St, Avaps, Asv, Oksijen Konsantratörü, Ventilatör, Nebülizatör) satışını yapmakta ve tüm teknik servis hizmetlerini vermektedir. Hastalarımızın tedavilerinde gördüğümüz olumlu gelişmeler bu işi doğru ve iyi yaptığımıza dair olan inancımızı arttırıyor.

Sağlık kurumlarının ve profesyonellerin yanı sıra son kullanıcı olan hastalarında sorunsuz hizmet alabilmesini amaç edinmiş olan firmamız, satış sonrası hizmetin de önemini bilen ilkeli ve kaliteli çalışmayı bir anlayış biçimi olarak benimsemiş ve solunum yolu problemlerinin tümünün tedavisinde kullanılan cihazlar için özel eğitim almış olan kadromuz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Yılların bize kazandırdığı tecrübe ile hastalarımızdan gelen her türlü soruda ve sorunda en kısa zamanda çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Daima hastalarımız için en sağlıklı hizmeti sağlamak adına, tüm dünyada her geçen gün gelişen ve yenilenen teknolojiyi yakından takip ediyoruz. En yeni cihaz teknolojilerini kullanarak hastalarımıza dünya standartlarında çözümler sunuyoruz.

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz. Daha iyi olmak için disiplinli ve programlı bir şekilde sürekli çalışıyoruz.

Bize ulaşın!
Ürün sepetinize eklendi