Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için telefon edebilir, satın almak için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Mağaza adresimize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ara

Bakım ve servis talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz
Destek Hattı : 0(232) 489 01 89
Destek Hattı : 0(232) 489 01 89

Bazı cihaz gruplarında, hastaların cihaza uyum sağlayıp sağlayamacağını görmek için öncesinde demo cihaz bağlanarak test yapılır. Sonucuna göre cihaz gerekli tedaviye cevap veriyorsa hastanın kendi cihazı ayarlama yapılarak verilir.
Bazı cihaz gruplarında, hastalar hastaneden taburcu olduktan sonra ya da doğrudan adreste cihaz kurulumu gerçekleştirilir.

Cihazlarda meydana gelebilecek her türlü arızada veya hastalarımızın merak ettiği, danışmak istediği ya da akıllarına takılan tüm soruları, 7 gün 24 saat boyunca telefon aracılığı ile büyük bir özenle cevaplandırmaktayız.

Cihazlar ile birlikte kullanılan aksesuarlarda, kullanıma bağlı olarak ya da sağlıklı kullanım ömrünü aşan parçalarda yıpranan yada deforme olan kısımların yenileri ile değiştirilmesi gerektiğinde ilgili parçaların temini sağlanmaktadır.

Cihaza yeni ihtiyaç duymuş ya da hali hazırda kullandığı cihazda bir problemden dolayı kullanılamayacak hale gelen hastalar için, istenilen gün sayısı kadar Oksijen Konsantratörü cihaz temini yapılmaktadır.

Her cihazın kendine özgü belli başlı kullanım şekli vardır. Tüm cihazların ve beraberinde kullanılan aksesuarların doğru kullanımı ve temizliği, sağlıklı ve uzun ömürlü olabilmeleri açısından önemlidir. Bu nedenle cihaz kullanma eğitimi tarafımızdan titizlikle verilmektedir.

Cihazlarda bulunan filtrelerin değişimi, kalibrasyon yapılması ve ozon aracılığı ile temizlenmesi cihaz için son derece faydalıdır. Gerek teknik servise bakıma gelen cihazlarda gerekse adreste yapılan bakımlarda cihazların kullanım kalitesi artmaktadır. Bu sayede güvenilir ve sağlıklı şekilde daha uzun süre kullanmaya devam edilebilir. Unutulmamalıdır ki bakımı yapılmayan cihazların verimi düşer.

Cihazlarda meydana gelen arızalarda teknik servis birimimizce ön kontrollerin ardından arıza tespiti yapılır. Bulunan arıza hastaya bilgilendirme yapılması ardından onay alındıktan sonra boyutuna göre mümkün olan en kısa sürede giderilir. Ve cihaz hastaya teslim edilir.

Sahip olduğunuz cihazlara ihtiyacınız kalmaması durumunda, cihazlarınızın değerinde alınıp talep eden hastalarımıza tanıtılması veya uygun fiyatlı 2. el cihaz arayışı olan hastalarımıza, cihaz temin edilmesi hizmetlerini vermekteyiz.

Bize ulaşın!
Ürün sepetinize eklendi