Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için telefon edebilir, satın almak için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Mağaza adresimize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ara

Bakım ve servis talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz
Destek Hattı : 0(232) 489 01 89
Destek Hattı : 0(232) 489 01 89

Cihaz Sorunları İçin Çözüm Önerileri

Cihazlarınızda karşılaşabileceğiniz bazı sorunlarda ilk etapta denenmesi gereken basit çözümler ile ilgili öneriler yer almaktadır. Önerilen bu basit çözümlerden sonra da sonuç  değişmiyorsa, cihazınızda bir arıza olma ihtimali yüksektir ve bu gibi durumlarda cihazı teknik servisimize getirmenizi tavsiye etmekteyiz.

Oksijen konsantratörü cihazım çalıştığı halde oksijen hava çıkışı olmuyor ne yapabilirim?

Oksijen konsantratörü cihazının ön kısmında bulunan su kabı açılıp diş atlatmadan tekrar kapatıldığında bu problem ortadan kalkacaktır. Eğer bu yöntem denendiğinde sorun hala devam ediyor olursa su kabının iç ucundaki filtre tıkanmıştır ve cihazınızın teknik servis bakım dönemi gelmiştir. Bizimle iletişime geçerek bakımını yaptırdığınızda sorun ortadan kalkacaktır.

Cihazı taktığımda maskemden çok fazla ses geliyor ne yapmalıyım?

Maske yüze oturtulduktan sonra bandaj kısmından iyice sıkılmalıdır. Maske uygulama şekli doğru olduğunda meydana gelebilecek hava kaçakları önlenmiş olmaktadır.

Cihazın nemlendirici ünitesindeki kireç nasıl giderilir?

Cihazlar ile birlikte kullanılan ısıtıcı nemlendirici ünitelerine doldurulan su damacana suyu yada kaynatılıp soğutulmuş su olursa kireçlenme süresi çok daha geç olur. Meydana gelmiş olan kireç; sirke veya limon tuzu gibi doğal kireç sökücüler ile temizlenebilmektedir.

Uyku apnesi cihazım eskisi gibi hava vermiyor ne yapılabilir?

Cihazın periyodik bakım dönemi gelmiştir. Cihazda bulunan hava filtreleri dolduğu/tıkandığı için yeterince hava vermeyebilir. Teknik servisimizle irtibata geçerek bakımınızı yaptırdığınızda bu problem ortadan kalkacaktır.

Cihazı kullanırken hortuma ve maskeme su geliyor nasıl giderilir?

Cihazda herhangi bir arıza olmadığı sürece nemlendirici ünitesinin ısı ayarının yüksek olmasından kaynaklanabilmektedir.

Bize ulaşın!
Ürün sepetinize eklendi