N5B Nazal (Burun) Maskesi

Uyku Apnesi tedavisinde kullanılan cihazların en önemli aksesuarı maskelerdir. Tüm gece yüzümüze temas ettiği için silikon yapısı, hacmi ve yüzde kapladığı alanın büyüklüğü çok önemlidir. Dolayısıyla maske tercih ederken bunları göz önünde bulundurarak seçim yapılmalıdır.

Bmc N5B Nazal (burun) Maskesi, oldukça hafif tasarımı ve alın desteği olmaması kullanıcının yüzünde ekstra bir yer kaplamayacağı ve alın kısmına baskı uygulamayacağı için her zaman öncelikli tercih sebebi olacaktır. Aynı zamanda çerçevesiz tasarımı yüze olan temasını ve alın desteğini ortadan kaldırdığı için net bir görüş sağlar. Yatmadan önce kitap okuyan ya da televizyon izleyen kişiler için idealdir. Burun yastığı, meydana gelebilecek olan morlukları gidermek için özel olarak tasarlanmıştır ve yüz hatlarına kusursuz bir şekilde uyum sağlamaktadır. Burun yastığının üst kenarındaki akıllı esnek oluk tasarımı, burun köprüsüne otomatik ve etkili bir şekilde oturmaktadır.

Son derece sessiz olan karbondioksit tahliye delikleri sayesinde, gece boyunca hiç rahatsızlık duymadan uyumayı sağlamaktadır. 360 derece dönebilen ilave uzunluk için yapılmış kısa hortum sayesinde uyku esnasında sağa sola dönüşler daha rahat olacaktır. Geliştirilmiş silikon tasarımı, huzursuz uyuyan hastalar için konforu oldukça arttırmaktadır.